Tarih Dersleri Günlük Planları

Değerli Tarih Öğretmeni arkadaşlar. Tarih dersleri günlük Planlarını bir kaç yıl önce eksikte olsa derlemiş ve sitemde yayınlamıştım. Yoğun talep görmüş ve tarih öğretmeni arkadaşlar devamını da talep etmişlerdi. Bilinen manada günlük plan yapmadığım için bu taleplere cevap verememiştim. Amacım sadece ihtiyacı olanlar günlük planlar sunmaktı. Zamanla Tarih dersi Günlük plan linklerinin kaybolduğunu gelen bir istek üzerine öğrendim ve yeniden eklemek istedim. Tarih derslerinde olan Tarih 1 dersi günlük planları,  Tarih 2 dersi günlük planları, tarih 3 dersi günlük planları, İnkılap tarihi günlük planlarını ve Çağdaş Türk ve dünya tarihi günlük planlarını eklemeye karar verdim. 

Tarih Dersinde günlük planları bazen müfettişler ve de okul idarecileri isteyebiliyorlar. Bu sebeple eksik kısımlarını örneklerden tarih dersi günlük planlarıyararlanarak sizlerin yapması temennisiyle derli toplu bir arşiv olması amacıyla yayınlıyorum. Tekrar ifade etmek gerekirse günlük planların hiç biri bana ait değildir ve bu sebeple emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.

Tarih Öğretmeni arkadaşlarımızdan ricadır elinde planların tamamı olan varsa ben sitemde paylaşmaya gönüllüyüm. Upload sitelerinde kaybolmaması adına bizzat yahyagungor.net sunucularında barındıracağım ve bu sebeple linkerin kırılması durumu ortdan kalkacaktır. İsteyen istediği zaman tarih günlük planlarını üye olmadan ve beklemeden ve ücret ödemeden indirebiliceklerdir.

Dosyamızın içeriği aşağıdaki gibidir

9. Sınıf Tarih Dersi Günlük Planları

10 sınıf tarih dersi Günlük Planları

11. sınıf Tarih dersi Günlük Planları

İnkılap tarihi dersi günlük planları

12. sınıf ÇTDT günlük Planları

 

Yorum:

5 yorumlar

 1. ahmetoguslu 31 Ekim 2013 at 13:15 - Reply

  hocam inklap tarihi ve tarih 3 günlük planları açılmıyor
  hatalı bir yükleme var tekrar yüklerseniz sevinirim

  • admin 31 Ekim 2013 at 17:15 - Reply

   Hocam yükleme doğrudur. İnkılap tarihinin için klasör oluşturmuş ama günlük plan bulamamıştım. Kalsör öylece kalmış. Kusura bakmayın

 2. TOHİT 07 Aralık 2014 at 20:54 - Reply

  Verilen dosyalar pdf formatları hep bozuk çıkıyor. sebebi ne olabilir acaba.

  • Yahya GÜNGÖR 07 Aralık 2014 at 20:56 - Reply

   günlük plan dosyaları pdf formatında değildir. Zip'lenmiştir. 

 3. Mustafa BOSTANCI 09 Aralık 2014 at 15:45 - Reply

  Ben Kastamonu Aytaç Eruz A.L.Tarih öğretmeniyim.Değerli hocam yaptığınız tüm çalışmalar için teşekkür ederim.Çok faydalı buluyorum ve öğrencilerimize tavsiye ediyorum.Emeğinize,elinize sağlık.Allah amelinizi makbul eylesin.

Bir Yorum Yaz

Değerli Ziyaretcilerimiz;

Yorum yaparken Lütfen Türkiye cumhuriyeti Yasalarına saygılı, kişisel hak ve hürriyetleri gözeten şekilllerde yorum yapınız.

2- Site Yönetiminden bir istekte bulunmak için yorum yapaorsanız lütfen KENDİNİZİ TANITINIZ. Örneğin Öğrenciyim 11. sınıfa gidiyorum veya Öğretmenim Şu okulda çalışıyorum gibi. Eğer böyle davranırsanız inanın isteklerinizi yapma konusunda daha titiz davranacağımızı göreceksiniz. Çünkü İnsanlar tanıdığı kişilere yardım etme konusunda daha istekli olmaktadır. 

3. Kısa cevapları isteklerden kaçının. Örneğin Cevapları yazın, Cevabı yok mu gibi

Bu şekilde isteklerde bulunmanız sizin bu işe verdiğiniz önemi göstermesi açısından önemlidir.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


1 + 7 =


Yandex.Metrica DMCA.com Protection Status